Wypożyczalnia samochodów Agadir

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Agadir

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Agadir. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Agadir. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Agadir

Wynajem samochodu Agadir
Wynajem aut Agadir

Nadmorski kurort Agadir Maroko 's Atlantic Coast – ok. 10 km na północ od ujścia rzeki Wadi sous.Miasto ma prawie 700.000 mieszkańców (2010). Agadir to przede wszystkim ważne miasto portowe i centrum turystyki.

Miasto zostało założone przez Portugalczyków około 1500, ale większość starego miasta została całkowicie zniszczona przez trzęsienia ziemi w 1960 roku. Został on przebudowany nieco na południe od starego miasta – i jest dziś bardziej zewnątrz Europy Wschodniej niż marokańska.

Wśród zachowanych szczątków starego Agadir wielki portugalski twierdza w pierwszej połowie 1500.

W przeciwnym razie, długiej, piaszczystej plaży Miasto zapraszając największą atrakcją turystyczną. Tutaj resort hotele w rzędzie.

„Europejski” ożywiona atmosfera kawiarni pozostawia swoje piętno na mieście, ale można też szukać więcej kultury tradycyjnej marokańskiej – w tym na lokalnym rynku Souk Al Had. Można tam kupić wszystko od elektroniki i mebli do ubrań, przypraw i pamiątek. Targować się jest – jak wszędzie w Maroku – to bardzo ważny element podniecenia. Sprzedawca ceny zasadzie wymaga, nigdy nie jest ustalone.

Istnieje również kilka interesujących muzeów w Agadirze i trzech pięknych parków. I na wzgórzu około 7 km na zachód od centrum miasta, można odwiedzić ruiny starego „Kasbah” – byłego ufortyfikowane miasto.

Najbliższe lotnisko jest Agadir Al-Massira International Airport, położony 27 mil na południowy wschód od centrum miasta.