Wypożyczalnia samochodów Agueda

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Agueda

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Agueda. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Agueda. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Agueda

Wynajem samochodu Agueda
Wynajem aut Agueda

Agueda to miasto i gmina w północnej części Portugalii.W samym mieście znajduje się około 15.000 mieszkańców (2010), podczas gdy cała gmina liczy ok.. 50,000.

Agueda został własny gmina od 1834 roku, a miasto otrzymało status miasta do roku 1985. Jednakże, nie było rozliczenie na miejscu już w starożytności. Było Roman fort w pobliżu 300-numer, podczas gdy 800 miała przekształciła się w tętniącym życiem centrum handlowym, w którym miasto stoi. W 1325, to jest udokumentowane, że portugalski saint królowa Isabel odwiedziła Agueda gdy była na pielgrzymkę do Santiago de Compostela.

Aguede to urocze miasteczko, ale większość atrakcji turystycznych znajduje się w innej części miasta. Najlepiej znany jest archeologicznym „Cabeco Vouga” znajduje się 9 km na północ od centrum Agueda.Tam odkrył starożytną rzymska osada – Castelium Marnelis.

W przeciwnym razie nie klasztor Convento Santo António wymienione. Znajduje się on w miejscowości Seremet, 12 km na północ od Agueda City i rozpoczął się w 1634 roku.

Tradycyjna kultura obszaru Agueda charakteryzuje silnych tradycjach rzemieślniczych, takich Prace ceramiczne, ręcznie robione kosze, ręcznie dziane odzieży itp. Poza tym, obszar ma swoje lokalne tradycje żywności – w tym specjalnie przygotowane Leitão, tj. 05:58 tygodniowe prosiaczek jest palona / grilla (angielski: prosiaczek). Wielu turystów pragnie również skosztować lokalnego wina.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Porto Airport, położony ok.. 80 km na północ / północny zachód od Agueda.