Wypożyczalnia samochodów Albufeira

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Albufeira

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Albufeira. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Albufeira. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Albufeira

Wynajem samochodu Albufeira
Wynajem aut Albufeira

Albufeira jest gmina znajduje się daleko na południe od Portugalii, na wybrzeżu Algarve – około 30 km na zachód / północny zachód od miasta Faro.Cała gmina ma około. 40 000 mieszkańców (2010).

Gmina Albufeira składa się z pięciu parafii (freguesias): Albufeira, Ferreira, Guia, Olhos de Agua i Paderne – gdzie centrum administracyjne (z ca.13.000 mieszkańców) nazywane tak samo jak gminy, a mianowicie Albufeira. Pierwotnie był to typowa wioska rybacka sørportugisisk, która została opracowana jako cel podróży turystycznych w 1970 roku.

W sezonie letnim jest około 300.000 odwiedzających Albufeira, znak, że miasto jest jednym z najbardziej popularnych na wybrzeżu Algarve.Tutaj można dobrze żyć i dobrze zjeść. Wśród lokalnych specjałów gastronomicznych są cataplana (małże na parze), Caldeirada (rodzaj gulaszu z ryb) i grillowane sardynki.

Miasto charakteryzuje się wąskimi uliczkami i bielonymi domami, ale także nowoczesna architektura jakimś hotelu.

Podczas sezonu turystycznego nie ma życia nocnego w mieście, które jest pełne barów, restauracji i klubów nocnych. Oto coś dla każdego gustu. Najbardziej popularny obszar dla młodych ludzi, często nazywany „The Strip”. Istnieje kilka bardzo popularnych dyskotek i klubów nocnych. Dla tych, którzy wolą nieco spokojniejsze środowisko, jest chyba jedną z restauracji lub barów w najstarszej części miasta korzystne.

Głównymi historycznymi Albufeira atrakcje są Paderne, 8 km na północ od miasta Albufeira. Oto fort Castelo de Almoáda, oprócz dobrze zachowanego rzymskiego kamienny most, który jest uważany wśród „siedmiu cudów Portugalii.”

Dla większości turystów, którzy przyjeżdżają do Albufeiry, to chyba zachęcające, piaszczyste plaże, które kuszą najbardziej. Istnieje w sumie około 20 z nich, w społeczności. Na obrzeżach miasta jest również popularnym zwierząt i park rozrywki (Algarve Zoo) i sjødyrpark (Zoo Marine).

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko w Faro, położone około 40 km na południowy wschód od miejscowości Albufeira.