Wypożyczalnia samochodów Alice Springs

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Alice Springs

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Alice Springs. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Alice Springs. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Alice Springs

Wynajem samochodu Alice Springs
Wynajem aut Alice Springs

Alice Springs znajduje się mniej więcej w Australii – w jednym z najbardziej słabo zaludnione regiony, które należą do Northern Territory (Terytorium Północne).Miasto ma około 27.500 mieszkańców (2008), został założony w 1871 roku jako stacja telegraficzna. Alice Springs od 2-sza World War II jest związany z portem Darwin na północnym wybrzeżu, poprzez 1600-mile „Stuart Hightway”.

Alice Springs jest pustynny płaskowyż i jest otoczony przez obszary pustynne – w tym na Pustyni Simpsona. Wakacje w Alice Springs w ostatnich latach stały się ważnym źródłem dochodów dla miasta i jest popularnym punktem wyjścia dla wycieczek do słynnych formacji skalnych Uluru (Ayers Rock) i Mount Olga. Uluru jest 46,5 mil na południowy zachód od Alice Springs – ok. 6,5 godziny jazdy samochodem.

Alice Springs jest również znany ze swoich rocznych festiwali – szczególnie popularny wyścig wielbłądów „Camel Cup”, która odbędzie się w lipcu. Inne atrakcje w mieście to telegraf stacja muzeum, ogród botaniczny, kolekcja gadów w „Alice Springs Reptile Centre”, a historia kultury muzeum „Mbantu” – gdzie można dowiedzieć się więcej o kulturze i sztuce Aborygenów.

Lotnisko Alice Springs Lotnisko znajduje się 14 km na południe od centrum miasta i ma bezpośrednie loty do wielu głównych australijskich miast. Istnieją również polecieć stąd do zwiedzanych atrakcji Uluru (Ayers Rock).