Wypożyczalnia samochodów Andenes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Andenes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Andenes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Andenes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Andenes

Wynajem samochodu Andenes
Wynajem aut Andenes

Andenes jest wioska z 2263 mieszkańców (2012) w Andøy gminy w okręgu Nordland. Znajduje się na północnym krańcu Andoya w Vesterålen. Andenes jest jedną z największych wiosek rybackich w Północna Norwegia, kompleksową całoroczną połowów i eksportu ryb.

40-metrowa latarnia morska z 1859 r. stanowi ważny punkt orientacyjny dla Andenes. Wioska jest chroniona przez placówki falochronu, który został wybudowany już w latach 1896 1905, bo Ocean Arktyczny jest silny na.

Piękne krajobrazy z skalistych gór i morza sprawia Andenes popularny Beach Resort położony jest na samym szczycie Lofotach. Wśród najbardziej popularnych atrakcji w Andenes jest wielorybów. W centrum jest Centrum Andendes Whale z wystawą na temat wielorybów i badań wielorybów, wycieczki i kawiarni. Jest to także Northern Lights Center. Istnieje kilka opcji zakwaterowania w obu Andenes kempingowych, domków i hoteli.

W lutym zorganizował Northern Chcesz festiwal warsztatów, koncertów, a szczególnie dobre możliwości, aby zobaczyć zorzę. Andenes jest również organizatorem festiwalu rockowego Rock przeciwko narkotykom. Andendes rybacki festiwal jest kolejnym popularnym wydarzeniem.

W sezonie letnim jest połączenie promowe pomiędzy Andenes i Gryllefjord na Senja. Highway 82 biegnie na południe do Risøyhamn i Sortland. Andoya Airport jest przede wszystkim wojskowych, ale również cywilnych ruch i codzienne bezpośrednie loty do Bodø i Tromsø.Latem 2012 rozpoczął norweskich lotów bezpośrednich do Oslo.