Wypożyczalnia samochodów Norwegia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Norwegia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Norwegia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Norwegia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Norwegia

Wynajem samochodu Norwegia

Wynajem aut Norwegia

Norwegia jest na zachód od Półwyspu Skandynawskiego i ma około 4,9 mln mieszkańców (2011). Archipelag Svalbard i Jan Mayen wyspy na północnym Atlantyku również należy do Norwegii. Graniczy od wschodu Szwecja i Finlandia i Rosja w rejonie północno-wschodnim.Norwegia jest otoczona przez morze na północy, zachodu i południa Morza Barentsa, Morza Norweskiego, Morza Północnego i Skagerrak.

Norwegia jest podzielona na pięć regionów – Wschodniej, Południowej, zachodniej Norwegii, Trøndelag i Północna Norwegia.

Norwegia jest długi i górzysty kraj z dużych różnic wysokości – a najwyższym szczytem jest szczyt – który mierzy 2469 m. Norwegia ma też wielkie patio przybrzeżne rafy z licznych wysp dużych i małych, a na zachodniej krajobraz składa się z głębokich fiordów otoczone stromymi górami. Trøndelag ma bardziej falisty krajobraz, aw północnej Norwegii są zarówno do cięcia gospodarstwa i obszary górskie. Najdalej na północ w krajobraz Finnmark składa się głównie z płaskich równinach.

Istnieje 8 miejsc w Norwegii, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i przyciąga wielu turystów. To jest Bryggen Bergen (stare hanzeatyckie budynki drewniane), Urnes stavkirke z 1140, miasteczko Røros, rzeźby w Alta, Vega Islands w Nordland, Struve Geodetic Arc w Hammerfest, fiord Geiranger w coraz Romsdal i Nærøyfjorden w powiecie.

Oslo jest stolicą i największym – z około 607.000 mieszkańców (2011).Oslo jest głową fiord ma wiele popularnych atrakcji turystycznych – w tym głównej ulicy, Karl Johans Gate, Pałac Królewski, Frogner Park, Big Ben, Viking Ship Museum, National Gallery i Opera.

Główne lotnisko Norwegii jest Oslo Airport – Gardermoen, położone 60 km na północny wschód od stolicy.Inne główne międzynarodowe lotniska Bergen Airport – Flesland, Stavanger – Sola i Trondheim Airport – Værnes.

Miejsca docelowe

Menu