Wypożyczalnia samochodów Anglia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Anglia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Anglia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Anglia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Anglia

Wynajem samochodu Anglia
Wynajem aut Anglia

Anglia jest w południowej części wyspy Wielkiej Brytanii i posiada 51,4 milionów mieszkańców (2008). Anglia graniczy od północy Szkocja, na zachód przez Ocean Atlantycki, Walii i na Morzu Irlandzkim, na południu do kanału La Manche i Morza Północnego na wschód.Kraj jest największym i najbardziej zaludnione części Wielkiej Brytanii.

Most składa się z Anglii nizinny, ale w północno-zachodniej, górzysty „Cumbrian Mountains”. Obszar ten jest również znany jako Lake District i słynie z pięknych krajobrazów z kilkoma szczytami ponad 900 metrów i jezior. To także najwyższa góra w Anglii – Scafell Pike – która mierzy 978 m.

Anglia ogólnie łagodny klimat, a często zmieniające się warunki pogodowe przy dużej wilgotności powietrza. Kraj jest podzielony na siedem regionów miejskich, w których największym jest Londyn, West Midlands (miasto Birmingham ), Greater Manchester i West Yorkshire (okolice Leeds ).

Stolica Anglii jest wielokulturowa metropolia świata Londynu, który jest największy obszar miejski w Zjednoczonym Królestwie. Londyn ma 7,8 milionów mieszkańców (14 mln w obszarze metropolitalnym), i ma wiele atrakcji turystycznych. Tu jest coś na każdy gust, czy to zakupy, muzea, kluby nocne, wystawy sztuki i historycznych informacji na szczycie swojej listy życzeń. Londyn ma też słynnych zabytków, takich jak Big Ben, Tower Bridge, Westminster Abbey, Londyn Eye i Pałac Buckingham.

Oprócz stolicy Londyn, Anglia słynie z licznych pubów, piękny krajobraz angielskich dworów, miast uniwersyteckich Oxford i Cambridge oraz w nadmorskim kurorcie Brighton.

Trzy największe i najbardziej ruchliwych lotnisk w Anglii jest Londyn Heathrow Airport, Londyn Gatwick Airport i Londyn Stansted Airport.

Miejsca docelowe