Wypożyczalnia samochodów Antofagasta

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Antofagasta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Antofagasta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Antofagasta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Antofagasta

Wynajem samochodu Antofagasta
Wynajem aut Antofagasta

Antofagasta to miasto portowe w północnej Chile Pacyfiku i jest stolicą prowincji Antofagasta.Miasto ma 346.126 mieszkańców (2012). Miasto znajduje się na pustyni Atacama, na świecie pustyni najsuchszych i dlatego ma bardzo suchy klimat.

Kopalnie jest bardzo ważna dla gospodarki Antofagasta, a obszar jest ważne dla poszukiwań górniczych w Chile. Region jest również najbogatszym w kraju o najwyższym PKB na mieszkańca. Miasto zostało założone w 1866 pierwotnie należał do Boliwii. Ale w wyniku Salpeterkrigen przyszli pod chilijskim kontroli w 1879

W Chile, Antofagasta zwany „Perłą Północy”. Ma ona kilka wspaniałe plaże, chociaż niektóre z nich są sztuczne, a dzikie i piękne wybrzeże z specjalnych formacji skalnych. Wśród najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach są rezerwat La Chimba Narodowego Rezerwatu ok. znajduje. 10 km na północny wschód, w Quebrada La Chimba. Wielu turystów korzysta z Antofagasta jako bazę do zwiedzania pustyni Atakama. Mówi się, że teren jest tak cicho, że „można usłyszeć na pustynię.” Istnieje kilka wspaniałe parki narodowe, zarówno na północ jak i na południe od Antofagasta.

Cerro Moreno International Airport znajduje się lotnisko, które znajduje się na północ od miasta. Pomimo faktu, że nie chce ona być międzynarodowe lotnisko ma tylko loty krajowe.