Wypożyczalnia samochodów Antofagasta

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Antofagasta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Antofagasta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Antofagasta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Antofagasta

Wynajem samochodu Antofagasta
Wynajem aut Antofagasta

Antofagasta to miasto portowe w północnej Chile Pacyfiku i jest stolicą prowincji Antofagasta.Miasto ma 346.126 mieszkańców (2012). Miasto znajduje się na pustyni Atacama, na świecie pustyni najsuchszych i dlatego ma bardzo suchy klimat.

Kopalnie jest bardzo ważna dla gospodarki Antofagasta, a obszar jest ważne dla poszukiwań górniczych w Chile. Region jest również najbogatszym w kraju o najwyższym PKB na mieszkańca. Miasto zostało założone w 1866 pierwotnie należał do Boliwii. Ale w wyniku Salpeterkrigen przyszli pod chilijskim kontroli w 1879

W Chile, Antofagasta zwany „Perłą Północy”. Ma ona kilka wspaniałe plaże, chociaż niektóre z nich są sztuczne, a dzikie i piękne wybrzeże z specjalnych formacji skalnych. Wśród najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach są rezerwat La Chimba Narodowego Rezerwatu ok. znajduje. 10 km na północny wschód, w Quebrada La Chimba. Wielu turystów korzysta z Antofagasta jako bazę do zwiedzania pustyni Atakama. Mówi się, że teren jest tak cicho, że „można usłyszeć na pustynię.” Istnieje kilka wspaniałe parki narodowe, zarówno na północ jak i na południe od Antofagasta.

Cerro Moreno International Airport znajduje się lotnisko, które znajduje się na północ od miasta. Pomimo faktu, że nie chce ona być międzynarodowe lotnisko ma tylko loty krajowe.

Menu