Wypożyczalnia samochodów Antwerpia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Antwerpia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Antwerpia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Antwerpia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Antwerpia

Wynajem samochodu Antwerpia
Wynajem aut Antwerpia

Antwerp znajduje się w północnej Belgii, w pobliżu granicy z Holandii i jest stolicą stanu Flandrii.Antwerpia jest największym portem w kraju, znajduje się na rzece Skaldy – 88 km na południowy wschód od Morza Północnego. Miasto ma 480.000 mieszkańców (2010), i jest ważnym węzłem ruchu. Antwerpia jest głównym ośrodkiem handlowym w Belgii.

Antwerpia jest centrum kultury i sztuki flamandzkiej, i ma wiele atrakcji turystycznych miasta. Wśród najczęściej odwiedzanych należy gotycka katedra „Onze-Lieve-Vrouwekathedraal” jest mowa, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Katedra została zbudowana w latach 1352 – 1521 i ma 123-metrowa dzwonnica. Inne atrakcje to Renesansowy Ratusz z 1565, Plantijn-Moretus Museum – który był jednym z największych firm europejskich druku w 1500, Rubens – gdzie malarz flamandzki Peter Paul Rubens mieszkał i pracował, jak również pozostałości średniowiecznego zamku Steen, w którym mieści się sjøfarstsmuseum.

W dodatku, Antwerp ma zoo, kilka zamków, teatrów, oper i galerii sztuki.

Najbliższe główne lotnisko międzynarodowe jest Brussels Airport – Zaventem, położony 44 km na południe od Antwerpii.Jest także mniejsze lotnisko w pobliżu miasta – Antwerp Airport – znajduje się 9 km na południe od centrum miasta. Od tego są bezpośrednie loty do Londyn i Manchester w Anglii.