Wypożyczalnia samochodów Auckland

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Auckland

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Auckland. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Auckland. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Auckland

Wynajem samochodu Auckland
Wynajem aut Auckland

Auckland w Nowej Zelandii jest największym miastem i znajduje się na Wyspie Północnej na Pacyfiku. Miasto ma 1,5 mln mieszkańców obszaru metropolitalnego (2010), i jest liderem w branży i kultury. Miasto jest również ważnym ośrodkiem handlowym i ważnym skrzyżowaniem – z dwoma portami i międzynarodowego lotniska.

Auckland leży 37 stopni na południe od równika w wulkanicznym obszarze. Region ten ma klimat umiarkowany z ciepłym latem i wilgotnych, łagodnymi zimami. Miasto jest otoczone przez wodę, i jest często nazywany „City of Sails”, ponieważ z wielu jachtów żaglowych w porcie.

Auckland została założona w 1840 roku, a miasto ma największą koncentrację rdzennych Maorysów w Nowej Zelandii.

Pejzaż zdominowany jest przez drapacze chmur, a Sky Tower jest dużą atrakcją turystyczną. Wieża jest 328 metry wysokości, a goście mogą dostać się do kilku tarasami widokowymi, gdzie można uzyskać panoramiczny widok. Jest też restauracja w Sky Tower.

Auckland zając kilka muzeów, teatru, opery i estradach koncertowych. Niektóre popularne atrakcje to m.in. galeria sztuki „Auckland Art Gallery”, Muzeum Morskie, Muzeum Techniki, zoo i nowoczesny havakvariet „Podwodny Świat Kelly Tarton się” – gdzie odwiedzający w tym mogą obserwować rekiny.

Istnieje również wiele sklepów w Auckland, zarówno sklepów, rynków i centrów handlowych. Ponadto, miasto ma tętniących życiem klubów nocnych z restauracji, pubów i klubów nocnych.

Istnieje wiele popularnych piaszczystych plaż na Harbour Waitemata, a na zachodnim wybrzeżu ma wielkie możliwości surfowania.

Auckland International Airport położony jest 22 km na południe od centrum miasta.