Wypożyczalnia samochodów Aveiro

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Aveiro

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Aveiro. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Aveiro. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Aveiro

Wynajem samochodu Aveiro
Wynajem aut Aveiro

Aveiro to miejscowość położona u ujścia Rio Vouga, ca. 60 km na południe od Porto. Miasto ma prawie 80.000 mieszkańców (2010), i jest drugim co do wielkości miasto w tzw regionie Centro i jeden z Portugalia główne porty rybackie.Również produkcja soli od wielu lat odgrywa znaczącą rolę w przemyśle Aveiros.

Jego historia sięga 900S, kiedy to znany łacińskiego Alavarium nazwy. To był jednak poważny cios dla takiej katastrofalnej burzy w roku 1575, kiedy to port i większość budynków zostało całkowicie zniszczone. Aveiro jednak przyszedł na własnych nogach, kiedy zdobył główną rolę jako port wejścia dla lukratywnego, rybołówstwa portugalskiego Nowej Funlandii.

Czołową atrakcją Aveiro jest wielu kanałów, które sprawiły miasto często nazywane „portugalski Wenecja „.Zwykle są również popularne – szczególnie wśród turystów odwiedzających miasto. W przeciwnym razie, nie ma sensu architektura w mieście – w tym kilka pięknych kościołów.

Inne atrakcje w bezpośrednim jego okolicach Aveiros wabi turystów. Obejmuje to plaż na półwyspie Sao Jacinto, w rejonie Barra i Costa Nova do Prado. Ponadto, tradycyjne, ekskluzywne Fabryka Porcelany Ílhavo Ceramica de Vista Alegre jest popularnym miejscem turystycznym. Znajduje się on w miejscowości około 9 mil na południe od centrum Aveiro.

Najbliższe lotnisko jest Porto Airport, położony 78 km na północ od Aveiro.