Wypożyczalnia samochodów Ayers Rock

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Ayers Rock

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Ayers Rock. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Ayers Rock. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Ayers Rock

Wynajem samochodu Ayers Rock
Wynajem aut Ayers Rock

Ayers Rock / Uluru jest duża formacja skalna z piaskowca, który znajduje się w centrum Australii, Terytorium Północne, 450 km na południowy zachód od miasta Alice Springs.Jest to drugi na świecie monolit po Mount Augustu również znajduje się w Australii i ważnego znana marka dla Australii.

Góra jest święta dla rdzennych Australijczyków, Aborygeni, i to oni dali góra Uluru swoją oryginalną nazwę. Organizuje wycieczki, gdzie goście się słyszeć o lokalnej flory i fauny i legend starożytnych. Około 400 000 odwiedzić miejsce co roku, i to jest szczególnie popularne wspiąć się na górę.W 2002 roku podjęto decyzję, że będzie oficjalnie nazwać Ayers Rock / Uluru.

Ayers Rock / Uluru. Położony w Parku Narodowym Uluru-Kata Tjuta. Od 1987 roku został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znana jest również jako środek do świata. Formacja skalna przekracza 348 metrów nad ziemią, ale większość z nich jest poniżej powierzchni.

Archeologiczne dowody wskazują, że nie było ludzi w obszarze ponad 10.000 lat temu.Pierwszym Europejczykiem, który odkrył Uluru był badacz William Gosse w 1883 roku. To on nazwał ją Ayers Rock na cześć gubernatora Sir Henry Ayers.

Zmiany Monolith powierzchni kolor w zależności od tego, jak słońce wschodzi na niebie i co sezon jest. Szczególnie słynny obraz Uluru jest, gdy staje się czerwona na zachód słońca.

Najbliższe lotnisko jest Ayers Rock Airport, znany również jako Connellan Airport, który znajduje się 20 minut jazdy od hotelu.