Wypożyczalnia samochodów Banff

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Banff

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Banff. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Banff. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Banff

Wynajem samochodu Banff
Wynajem aut Banff

Banff znajduje się 130 km na zachód od Calgary w Parku Narodowym Banff w Albercie. Banff jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią góry. Wieś ma 7584 mieszkańców (2011) i urbanizacji jest bardzo kontrolowane i ograniczone do Banff w parku narodowym.

Banff jest jednym z Kanady najchętniej odwiedzanym miejscem turystycznym ze względu na góry, kanadyjski Rocky Mountains i posiada szeroki zakres zajęć na świeżym powietrzu w okresie letnim i zimowym. Rozwój miasta w ostatnich latach doprowadziło do obaw wśród niektórych ekologów, którzy obawiają się uszkodzi to park.

Za to, że takie małe miejsce, znajduje się wiele hoteli, restauracji i klubów nocnych tętniącego życiem w sezonie. Jest to krótka odległość do Lake Louise i Kanaskis County, czyniąc Banff extra atrakcyjny. Nie powinno się przeoczyć fascynujące tufowych zwanych Hoodoos w Banff National Park.

Najpopularniejsze góry Pobliski masyw Rundle (2949 m), Cascade Mountain (2998 m) i Mount Norquay (2134 m), który jest znany ze świetnej jazdy na nartach i możliwości na rowerze górskim. Można wziąć gondoli na szczyt Sulphur Mountain (2281), która jest dobrą bazą wypadową do odwiedzenia wielu gorących źródeł.

Banff ma słynnego Festiwalu Telewizyjnym World, Banff Mountain Film Festival oraz Festiwal Muzyki Banff. Miasto jest punktem wyjścia do 4417 km długi Wielkiej Divide Mountain Bike Route, kończąc w Nowym Meksyku w USA.

Najbliższe lotnisko jest Calgary International Airport, który jest około 150 km.