Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Banja Luka

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Banja Luka. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Banja Luka. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Banja Luka

Wynajem samochodu Banja Luka
Wynajem aut Banja Luka

Banja Luka to drugie największe miasto w Bośni i Hercegowinie i stolicą Republiki Serbskiej.Miasto położone jest na północny zachód od kraju przez rzeki Vrbas i ma 227.000 (2008) mieszkańców.

Banja Luka ma klimat kontynentalny z zimnymi zimami i gorącymi latami. Miasto jest siedzibą Uniwersytetu Banja Luka, jak również szereg instytucji państwowych w Bośni i Hercegowinie. Po zakończeniu wojny na Bałkanach w latach 1990, gospodarka dotkniętych. Jednak w ostatnich latach miasto przeżywa wzrost gospodarczy.

Miasto nie był jedynym, który był najbardziej ucierpią w czasie wojny, ale wszystkie meczety wybudowane w 1400 – i 1500 roku zostały zniszczone. Jeden z nich został Ferhadijamoskeen stojąc na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obszar i pozostałości meczetu jest teraz pomnik narodowy w Bośni i Hercegowinie.

Inne ciekawe budynki to sala koncertowa i galeria Bański Dvor (Pałac Gubernatora), w centrum miasta. Gomionica klasztor z 1500 znajduje się w pobliżu Banja Luka ma kolekcję starych ikon z 1700 roku. Kastel twierdza nad brzegiem rzeki Vrbas ma historię, która sięga czasów rzymskich. Gospodska ulica jest główna ulica z dobrym wybór sklepów, pubów i restauracji.

Ze względu na wiele parków i ponad 10 000 drzew Banja Luka było dawniej nazywane „Green City”. Miasto jest pięknie położone na zalesionym Banja Luki dolinie. Nie daleko jest Dynarydów pasmo górskie, a zatem dobre warunki wypoczynku w rejonie wędkowanie, piesze wycieczki i rafting również. Istnieje również kilka gorących źródeł i spa.

Banja Luka International Airport znajduje się 23 km na północny wschód od miasta.