Wypożyczalnia samochodów Båtsfjord

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Båtsfjord

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Båtsfjord. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Båtsfjord. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Båtsfjord

Wynajem samochodu Båtsfjord
Wynajem aut Båtsfjord

Båtsfjord jest gmina i ośrodek miejski położony we wschodniej Finnmark w północnej części półwyspu Varanger. Jest to jeden z norweskich gmin najbardziej północnych. Båtsfjord mieć 2122 (2012) mieszkańców, jak i wszyscy mieszkańcy żyją w środku.

Istnieje kilka opuszczonych rybacka wioska w gminie dzisiaj głównie do turystyki, jeden z nich znajduje się poza 15 km Makkaur. Jednakże, ze względu na bliskość Morza Barentsa jest głównym przemysłem jest nadal rybołówstwo i przetwórstwo ryb oraz Båtsfjord jest jedną z największych wiosek rybackich. Istnieje kilka fabryk przetwórstwa rybnego na terenie gminy, a zwłaszcza Båtsfjord znana z produkcji gromadnika. Na płaskowyżu uruchomić reniferów.

Krajobraz gminy składa się głównie z gór i równin, położony 400 m. i idzie stromo w dół do morza. Båtsfjord krajobraz jest bardzo stara, bo powstała jeszcze przed epoki lodowcowej. Istnieje kilka osad i przechwytywania z epoki kamienia.

Wśród atrakcji są ptak góry Stauran na północnej stronie zatoki. Jest to jeden z Norwegia Największy gniazdowania, tutaj można przeżyć Sea Eagles i wiele gniazd ptaków morskich.Vesterelva wygasające w Sylte Fjord to dobra rzeka dla tych, którzy lubią łowić łososia. Tegoroczny festiwal jest nazywany Båtsfjord trzecich i przechowywane w zeszłym tygodniu w lipcu, koncerty i imprezy. Hurtigruten portu w Bisho.

Båtsfjord Airport, ukończony w 1999, służąc cztery codzienne Wideroe trasach. Vardo i Vadsø Airport znajduje się mniej niż 60 km.