Wypożyczalnia samochodów Bazylea Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bazylea Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bazylea Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bazylea Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bazylea Lotnisko

Wynajem samochodu Bazylea Lotnisko
Wynajem aut Bazylea Lotnisko

Bazylea-Mulhouse-Fryburga Lotnisko (BSL / MLH / EAP) to międzynarodowy port lotniczy obsługujący trzy miasta w trzech krajach: Bazylea ( Szwajcaria ), Mulhouse ( Francja ) i Fryburga ( Niemcy ).Geograficznie znajduje się we Francji, a konkretnie w Saint-Louis – blisko granicy szwajcarskiej i niemieckiej. Posiada specjalny status „tzw lotniska Euro”. Lotnisko obsługuje około 4,5 mln pasażerów rocznie.

Bazylea Airport ma francuską sekcję (które stosuje się do strefy Schengen) i szwajcarskiej części. Przed wejściem na pokład samolotu musi przejść „międzynarodowa” strefę.

Nie ma pociąg do lotniska, ale kilka linii autobusowych może być wykorzystywany zarówno do Bazylei, Mulhouse i Fryburgu. Ponadto taxi dostarczyć dobrze. Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku, istnieją możliwości zarówno na Szwajcarii i francuskiej części lotniska. Międzynarodowych agencji, takich jak Avis, Budget, Europcar, Hertz, krajowym i Sixt jest reprezentowana w obu miejscach.

Nie ma hoteli na lotnisko. Najbliższe hotele znajdują się po stronie francuskiej, „Captain Hôtel” i „Formule 1 Mulhouse Bazylea”. Po stronie szwajcarskiej, najbliższy hotel do Bazylei.

Lotnisko posiada niewielki wybór restauracji i barów. Na ostatnim piętrze znajduje się restauracja („Au 5ème”) z sekcji la carte, a self-dzielenie. Istnieje również kilka barów z przekąskami i kawiarni. W międzynarodowej części lotniska to sklepy wolnocłowe.