Wypożyczalnia samochodów Szwajcaria

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Szwajcaria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szwajcaria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szwajcaria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szwajcaria

Wynajem samochodu Szwajcaria
Wynajem aut Szwajcaria

Szwajcaria znajduje się w Europie Środkowej, a ma 7,6 miliony mieszkańców (2010). Szwajcaria jest morza i graniczy Niemcy na północy, Francja na zachodzie, przed Włochami, na południu i do Austrii i Liechtensteinu na wschodzie.

Szwajcaria to kraj górzysty i pasmo górskie Alp dominują dwie trzecie powierzchni kraju – przede wszystkim w południowej i południowo-wschodnim. Najwyższa góra w Szwajcarii, DOM, pomiaru 4545 m Kraj słynie z typowej alpejskiej wioski – co jest popularne ośrodki narciarskie.

Szwajcaria jest wielokulturowym społeczeństwie i kraju językiem urzędowym jest język niemiecki, francuski i włoski. Klimat-wise są kontynentalne rodzaj pogody w północnej części kraju, a bardziej polarny klimat w najwyższych partiach Alp. Południowa część kraju ma klimat śródziemnomorski, który dominuje.

Jak wiesz, Szwajcaria jest jednym z najbogatszych państw świata, a turystyka jest głównym źródłem dochodu. Ze względu na jego centralne położenie w Europie i jej piękny krajobraz, Szwajcaria jest popularne przez cały rok.

Pomimo faktu, że Berno jest stolicą Szwajcarii, w Zurychu które jest największym miastem kraju i najważniejszym ośrodkiem kulturalnym.Zurich (372.000 mieszkańców) znajduje się na północ kraju, który jest domem dla takich Muzeum Narodowe, opera i międzynarodowe finansowe banków. Nieco off Zurychu słynne ośrodki narciarskie St Moritz i Davis.

Kapitał ma 131.000 mieszkańców, Berno (2010), i jest 4. największym miastem po Zurychu, Genewie i Bazylei. Berno zachował swój średniowieczny strukturę i zabytkowego centrum jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko w Szwajcarii jest Zurich Airport, a kraj jest drugim największym lotniskiem jest Geneva International Airport.

Miejsca docelowe