Wypożyczalnia samochodów Bazylea

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bazylea

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bazylea. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bazylea. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bazylea

Wynajem samochodu Bazylea
Wynajem aut Bazylea

Bazylea Położony w północno-zachodniej Szwajcarii, w pobliżu granicy z Niemcami i Francją, i jest stolicą halvkantonen Bazylea-Stadt.Rzeka Ren przepływa przez miasto. Start do prawie 170.000 ludzi w Bazylei (2011). Miasto jest częścią obszaru miasta, który obejmuje przedmieścia we Francji i Niemczech – a także jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Europie. Bazylea jest Szwajcaria z narodu tylko port (stacja terminala dla ruchu statków na Renie).

Bazylea to jedno z najważniejszych miast w Szwajcarii finansowych i przemysłowych – oprócz, że jest stare miasto uniwersyteckie. W kraju najstarszy uniwersytet powstał tu w 1460. Bazylea jest starożytne miasto, prawdopodobnie zbudowany przez Rzymian w AD 400Skr W średniowieczu miasto było ośrodkiem religijnym, a po reformacji w 1500 wzrosła miasta znaczenie religijne.

Bazylea Ren dzieli się na dwie główne części. South Bank jest największą dzielnicą – Gross Bazylea na południe od rzeki, a Klein Bazylea znajduje się na północnym brzegu. Jest w Klein Bazylei znajdziesz obszar portu, gdzie będą również targi regularnie. Gross Bazylea obejmować centralnej dzielnicy biznesowej.

Większość zabytków jest w Gross Bazylei, w tym imponująca katedra femskipede od 1000-tych, Stary Ratusz z początku 1500 i pięknej bramki „splendor” z 1370.

Bazylea wiele interesujących muzeów do zaoferowania. Są to Muzeum Historyczne w Bazylei, kilka muzeów, farmaceutyczna Muzeum Historycznego na Uniwersytecie – jak również specjalny „Puppenhausmuseum”, który jest muzeum lalek.

W przeciwnym razie, jak ogrody zoologiczne i botaniczne popularne miejsce. Bazylea jest również znany jako karnevalsby. Każdego roku – sześć tygodni przed Wielkanocą – organizowanie uroczystości Carnival „Basler Fasnacht”.

Międzynarodowe lotnisko Bazylea-Mulhouse-Fryburga Lotnisko znajduje się w Saint-Louis, po francuskiej stronie granicy, 13 km północny zachód od centrum Bazylei.