Wypożyczalnia samochodów Beja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Beja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Beja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Beja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Beja

Wynajem samochodu Beja
Wynajem aut Beja

Beja to nazwa zarówno miasto i gmina w południowo-wschodnim rejonie portugalskiego Alentejo. Samo miasto jest domem dla około 21.700 osób (2009), podczas gdy cała gmina liczy ok. 35.000.

Miasto jest bardzo stary i może liczyć jego historia sięga do czasów przed rzymskich, w czasach rzymskich miał status długoterminowego jako stolicy regionu.

Prawdopodobnie najbardziej znaną atrakcją Beja jest stara twierdza z 1200s, położony na wzgórzu z widokiem na miasto. Jest on zbudowany na ruinach rzymskiego Kastell. W związku z murów twierdzy są cztery kwadratowe wieże narożne – i centrum kompleksu jest 40-metrowa wieża główna („Torre de Menagem”), gdzie 197 kroki prowadzą do góry. W zamku jest teraz muzeum wojskowe.

Beja była w średniowieczu otoczony murem miasta z pięciu bram i czterdzieści wież. Pozostałości tej ściany są nadal widoczne.

W przeciwnym razie, jedna z portugalskiego Sumie cztery zachowane pre-romańskie kościoły Bejo – wybielony, Wizygotów kościół Santo Amaro.Najstarsze części są z 500, podczas gdy część wnętrza 600s. Nie ma dzisiaj małe muzeum archeologiczne z Wizygotów sztuki w kościele.

„Museu da Rainha D. Leonor” to także popularne miejsce. To jest muzeum regionalne, w którym mieści zarówno historycznych artefaktów i zbiór flamandzki, hiszpański i portugalski obrazy od 15 do 18 wieku. Muzeum powstało w 1920 roku późno w klasztorze od 1400. Budynek Kloster jest klasyfikowany jako pomnik narodowy.

Najbliższe międzynarodowe lotniska znajdują Faro Airport, położony 150 km na południe od Bejo – i Lisbon Airport, położony 165 km na północny-zachód od miasta.