Wypożyczalnia samochodów Białystok

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Białystok

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Białystok. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Białystok. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Białystok

Wynajem samochodu Białystok
Wynajem aut Białystok

Białystok jest największym miastem w północno-wschodniej Polsce, a stolicą regionu województwa podlaskiego, w pobliżu granicy z Białorusią.Znajduje się na brzegu rzeki Białej populacji jest 294.399 (2009) mieszkańców.

Miasto znane jest jako miejsce spotkań różnych religii, grup etnicznych i nacjonalistów. Etnicznej i językowej dlatego Ludwik Zamenhof, który urodził się w Białymstoku rozpoczął pracę w celu opracowania uniwersalnego języka esperanto.

Przed 2 II wojny światowej, o 40 procent Żydów w populacji. 27. Czerwca 1941 została podbita przez Białystok Niemcy podczas inwazji na Związek Radziecki. 56000 Żydów zamknięto w getcie, która została zniszczona w czasie sierpnia 1943

W okolicy jest wiele wspaniałych parków, zaledwie kilka kilometrów od hotelu znajduje się Knyszyńska który jest chroniony las z Supraślu hydromasażem. Innym jednym z tych, Białowieski Park Narodowy, żubry są w domu i jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Narwiański Park Narodowy może doświadczyć wielu rzadkich gatunków ptaków.

Miasto posiada wiele ulic z zabytkowych budynków i małych sklepów i przytulnych kawiarenek. Najważniejsze obiekty zabytkowe są Pałac Branickich, ratusz i wiele kościołów, jeden z nich jest Virgin Mary Church. Największe muzeum jest Muzeum Podlaskie oprócz malarstwa i sztuki, archeologii, rzeźby i historii wydziału.

Białystok-Krywlany Airport jest najbliższe lotnisko i nie regularny. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lotnisko Chopina w Warszawie jest 174 km od Białymstoku.