Wypożyczalnia samochodów Polska

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Polska

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Polska. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Polska. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Polska

Wynajem samochodu Polska

Wynajem aut Polska

Polska znajduje się w północno-wschodniej Europie, na południowym brzegu Morza Bałtyckiego. Graniczy z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji i Litwy.Populacja szacowana jest na 38,2 milionów (2010), z czego 1,7 mln to mieszkańcy stolicy Warszawa.

Inne duże miasta w Polsce, Kraków (756.600 mieszkańców), Łódź 753 000 mieszkańców), Wrocław (633 000 mieszkańców), Poznań (561 000 mieszkańców) oraz Gdańsk (456.000 mieszkańców).

Duża część kraju znajduje się w północnej europejskiej lavsletten, rozciągający się od Uralu na wschodzie Holandii na zachodzie.Na południu znajdziemy jednak górskich Sudetów i Karpat, gdzie najwyższe szczyty rozciągające się na kilka tysięcy metrów wysokości. Ponad 1000 km długości Wisła przepływa przez kraj, i tradycyjnie jest “siłą napędową” kapitału Warszawa.

Stolica jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce. To jest tradycyjna kultura z kilku muzeów, sal koncertowych i galerii. Jest także nocnych klubów i miasto handlowe. Architektonicznie jest to także ciekawe, a całość starego miasta jest powodem UNESCO.

Największy w Polsce i najważniejsze lotnisko Warsaw Frederic Chopin International Airport, położony 10 km na południe od centrum stolicy.Innego lotniska o dużym natężeniu ruchu są Gdansk Lech Walesa Airport.

Miejsca docelowe

Menu