Wypożyczalnia samochodów Birmingham

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Birmingham

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Birmingham. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Birmingham. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Birmingham

Wynajem samochodu Birmingham
Wynajem aut Birmingham

Birmingham w regionie West Midlands, w zachodniej części środkowej Anglii – 110 km na północny zachód od Londynu.Birmingham w Wielkiej Brytanii drugie największe miasto (po Londyn ), i ma około 1 mln mieszkańców.Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie do 3,6 mln (2010).

Birmingham jest główne centrum handlowe, przemysłowe i finansowe centrum, i jest również znany jako popularny wystawa i konwencje. Birmingham jest również słynie z wielu kanałów i ma prawie 60 kilometrów kanałów w granicach miasta.

Birmingham jest miastem kosmopolitycznym, a wielu mieszkańców to z Indii, Pakistanu lub Irlandii.Miasta parada na „Dzień Świętego Patryka” jest 3. wielkości na świecie (po Nowy Jork i Dublin).

Miliony turystów odwiedzają Birmingham co roku, a niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w mieście to Martins Kościół od 1200s, publiczna galeria sztuki „Birmingham Museum & Art Gallery” – gdzie takie można zobaczyć dzieła Belliniego i Rubensa, technologiczne muzeum „Think Tank” Birmingham ratusz z 1834 i „National Sealife Centre” – z jego gigantycznym akwariach słodkowodnych i morskich.

Ponadto, Birmingham wielkie zakupy, a centrum handlowe Bullring jest jednym z największych w Europie. Wielu turystów również odwiedzić Cadburrys fabryki czekolady w mieście – gdzie można dostać wycieczkę z przewodnikiem.

Birmingham International Airport znajduje się 10 km na południowy wschód od centrum miasta.