Wypożyczalnia samochodów Bournemouth Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bournemouth Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bournemouth Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bournemouth Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bournemouth Lotnisko

Wynajem samochodu Bournemouth Lotnisko
Wynajem aut Bournemouth Lotnisko

Bournemouth Airport (BOH) znajduje się 6,5 mil na północny wschód od Bournemouth centrum.Jest to jeden z najbardziej zorientowanych lotniskach usług przez Anglia, a także jest bardzo dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Lotnisko również wypożyczyć wózek inwalidzki w razie potrzeby.

Bournemouth Airport działa w sumie 1 mln pasażerów rocznie – i ma regularne loty do 35 różnych miejsc w Europie, Ameryce i Afryce.

Na lotnisku znajdują się trzy restauracje i kilka sklepów. Istnieją także inne udogodnienia dla turystów – w tym bezpłatny dostęp do internetu, kantor wymiany walut, sklep wolnocłowy i punkt informacyjny. Najbliższe główne hotel – De Vere Village Bournemouth Hotel – położony ok.. 4 km na południe od lotniska.

Sieć przesyłowa jest dobrze rozwinięta, a aby dostać się z lotniska w Bournemouth do centrum, masz trzy opcje: transfer autobusem, lokalnym pociągiem lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Bournemouth, istnieją 3 wynajmujących firm samochodowych na lotnisku – Europcar, Hertz i National Alamo. Dzięki naszej wypożyczalni samochodów przed wyjazdem do Bournemouth, samochód będzie gotowy, kiedy po przybyciu na lotnisko. Firmy wynajmu samochodów są czynne poniedziałek – sobota. 0800 – Czas. 1.800. Zamknięte w niedzielę.