Wypożyczalnia samochodów Brno

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Brno

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brno. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brno. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brno

Wynajem samochodu Brno
Wynajem aut Brno

Brno znajduje się na południowy wschód w Czechach i jest drugim co do wielkości miasto z około 380.000 mieszkańców (2011).Miasto położone jest w regionie Moraw Południowych, gdzie rzeki Svitavy i spotkanie Svratka – Ok. 225 km na południowy wschód od Praga.

Brno to politycznym, kulturalnym, handlowym i naukowym regionu. Miasta uniwersytet został założony w 1919 roku i ma 30.000 studentów. Ponadto, Brno jest ważnym ośrodkiem handlowym i ma częste targi (około 50 wystaw rocznie).

Brno ma wiele pięknych pałaców i zabytkowych kościołów i liczne rzeźby i pomniki.

Wewnętrzne miasto składa się z wąskich uliczek i zabytkowych budynków – i otoczony szerokimi pierścieniowych bulwarów. Niektóre popularne witryny w centrum miasta jest katedra z 1313, klasztor Dominikanów z 1247, jak i ratusz z 1511 roku.

Bardzo popularna atrakcja w Brnie jest Województwo Muzeum („Morawskie Zemské Muzeum”). Jest to jedna z najważniejszych i najstarszych muzeów w Republice Czeskiej, a są ponad 6 mln eksponatów – przede wszystkim w dziedzinie antropologii i archeologii. Poza muzeum, rzeźba „Mercury” z końca lat 1600-tych.

Inne dobrze odwiedzanych atrakcji w mieście należą Fortress „Spilberk” z 1300 roku, która dziś znajduje się muzeum, klasztor Kapucynów z 1600, Muzeum Sztuki „Galeria Morawska,” Sztuka i zoo „Brno Zoo” – gdzie można zobaczyć wiele gatunków dzikich zwierząt – w tym niedźwiedzie polarne, foki, tygrysy i szympansy.

Miasta lotnisko – Brno Airport – położony 10 km na wschód od centrum miasta.