Wypożyczalnia samochodów Czechy

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Czechy

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Czechy. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Czechy. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Czechy

Wynajem samochodu Czechy
Wynajem aut Czechy

Republika Czeska znajduje się w Europie Środkowej, leżą około 10,5 milionów ludzi (2010). Granice państw Polska na północ, Niemcy na północnym zachodzie i zachodzie, Austrii, na południu i na Słowacji na wschód.

Republika Czeska ma klimat kontynentalny z zimnymi suchymi zimami i gorącymi latami. Kraj ma zróżnicowanego krajobrazu, podzielone na historycznych obszarach Czechach (najbardziej część zachodnia) i Moraw (część wschodnia).

Stolica Praga Centralnie położony w zachodniej części Republiki Czeskiej w Wełtawą (Wełtawa).Miasto jest największym z 1,3 mln mieszkańców. Czeska Praga jest kulturalnym i politycznym centrum, i jest uważany za jednego z europejskich miast najpiękniejszych. Kapitał staje się bardzo popularne wśród turystów i posiada liczne zabytki i atrakcje – w tym Zamek Praski, Most Karola, Stare Miasto „Stare Mesto”, jak również muzea, galerie sztuki, opery i teatry.

Inne duże miasta w Czechach jest Brno, Ostrawa, Pilzno, Zlín i Olomoue.

Wielu turystów odwiedza miasto Karlowych Warach, który jest największym w kraju i najbardziej znanym miejscem spa. Miasto położone jest 110 km na zachód od Pragi – w pobliżu granicy niemiecko-czeskiej. Uzdrowisko słynie z leczniczych źródeł „” – i jest rok przeznaczenia okrągłe.

Główne lotnisko w Republice Czeskiej to Lotnisko Praga – Ruzyne, położony 20 km na zachód od stolicy.Inne ruchliwe lotniska międzynarodowe lotnisko i Karlowe Wary Brno-Turany Airport.