Wypożyczalnia samochodów Brugia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Brugia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brugia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brugia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brugia

Wynajem samochodu Brugia
Wynajem aut Brugia

Brugia (120.000 mieszkańców w 2011) znajduje się w północno-zachodniej Belgii, i jest stolicą prowincji Flandria Zachodnia.Miejscowość położona jest 15 km od Morza Północnego, i połączenie kanału z nadmorskimi miastami Zeebrugge i Ostendzie, w portowym mieście Gandawa.

Brugia została założona już w roku 865, i ma wiele średniowiecznych budowli. Miasto ma wielką turystykę i jest znana z osobliwym, zabytkowym centrum miasta – co również jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W starych murów obronnych miasta, brukowane ulice, duże kwadraty, kanałów i murów. Można tu także zwiedzić wiele atrakcji – w tym Gothic St Sauveur Cathedral (wybudowany w latach 1200/00’S) kościół „Onze-Lieve-Vrouwekerk” – Jej korzenie sięgają til1200 wieku.Wewnątrz kościoła posąg „Madonny z Dzieciątkiem”, stworzoną przez Michała Anioła w 1500.

Brugia jest inaczej bogata kulturalna z muzeów i teatrów, a także znane z wielu festiwali – w tym rocznych festiwalu piwa i festiwalu filmowego. W 2002 roku miasto zostało nazwane Europejska Stolica Kultury.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Brussels Airport – Zaventem, który znajduje się 109 mil na południowy wschód od Brugii.Samochodem zajmuje około 1 godziny jazdy od brukselskiego lotniska do Brugii.