Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bydgoszcz

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bydgoszcz. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bydgoszcz. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bydgoszcz

Wynajem samochodu Bydgoszcz
Wynajem aut Bydgoszcz

Bydgoszcz to miasto w północnej Polsce, na Brdy i Wisły.To liczy 363.926 (2011) mieszkańców. Miasto zostało włączone jako miasto w 1346 przez Kazimierza III Wielkiego.

Bydgoszcz jest ważnym ośrodkiem kulturalnym w kraju, zwłaszcza w przypadku muzyki. Pierwsza szkoła muzyczna powstała w Bydgoszczy w 1904 roku, a od 1974 miasto miało prestiżową akademię muzyczną. Filharmonia Pomorska jest jednym z najlepszych sal koncertowych dla muzyki klasycznej w Europie, częściowo ze względu na doskonałą akustykę. Opera Nova to nowy budynek opery, i co roku jest gospodarzem Festiwalu Operowego tutaj. Tradycja teatru sięga 1600, kiedy Szkoła jezuicka zbudował swój własny teatr.

Bydgoszcz jest również ważnym miejscem dla współczesnej kultury europejskiej i kultury Mózg (zwany także mózg), zarówno studio nagrań, galeria i sala koncertowa. W szczególności, wielu koncertów jazzowych.

Miasto przyciąga nie tylko kulturę, ale jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i centrum biznesowe z wielu międzynarodowych firm takich jak Coca Cola, chemiczne i elektronika, maszyny i przetwórstwa spożywczego. W mieście znajduje się 38 banków reprezentowanych przez sieć 116 oddziałach. Jest również głównym portem.

Tu jest największy w Polsce park, i to jest wielki zarówno iść na wycieczkę rzecznym i wędrówki wzdłuż rzeki Brdy. Ma obszar o nazwie „Venezecia powodu wielu kanałów. Bydgoszcz posiada również wiele zabytków, najstarsze, St Martin i Mikołaja Kościół, z końca 1400-tych.

Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport znajduje się 3,5 km od centrum miasta.