Wypożyczalnia samochodów Canberra

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Canberra

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Canberra. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Canberra. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Canberra

Wynajem samochodu Canberra
Wynajem aut Canberra

Canberra jest stolicą Australii.Z populacji 367.752 mieszkańców (2012) jest w Australii największy śródlądowy. Znajduje się w południowo-wschodniej części kontynentu, 281 km na południowy zachód od Sydney i 650 km na północny wschód od Melbourne.

Canberra została wyznaczona krajowego kapitału w 1908 jako kompromis między Sydney i Melbourne jest Australia dwóch największych miast. Różni się od innych australijskich miast, ponieważ został zbudowany od podstaw jako planowanego miasta. Budowę rozpoczęto w 1913 roku przez Chicago architektów Walter Burley Griffin i Marion Mahony Griffin.Canberra ma najniższe bezrobocie w Australii od tego jest, gdy większość instytucji publicznych znajdują. Średnia wieku jest także niższa niż gdzie indziej w Australii, a gospodarka jest bardzo dobra i stabilna. Chociaż Canberra ma również wiele atrakcji i dobre życie nocne, to jest wspólne, aby przejść do Sydney na weekend.

Projekt miasta wpłynęła Haveby ruchu i ma duże obszary naturalnej roślinności i parkach. Z tego powodu nazywa się Canberra bush kapitału. Canberra znajduje się w niewielkiej odległości od Parku Narodowego i Namadgi Tidbinbilla Nature Reserve. Znane jest jego kwiatem wyświetlaczu od połowy września do początku października, w którym ponad milion kwiaty są dla uczczenia australijski wiosny. Od południa w Australii, cztery pory roku.

Canberra International Airport znajduje się 8 km na zachód od miasta. Większość lotów międzynarodowych przejść przez Sydne czy Melbourne.