Wypożyczalnia samochodów Caracas

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Caracas

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Caracas. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Caracas. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Caracas

Wynajem samochodu Caracas
Wynajem aut Caracas

Caracas jest stolicą Wenezueli, położony w północno – ok. 10 km na południe od portu La Guaira przez Morze Karaibskie.Miasto leży u podnóża masywu górskiego Cordillera del Litoral (najwyższy punkt:. 2640 m).

Miasto Caracas ma ok. 3,2 milionów mieszkańców (2010) – Ale to powinno być około 6 mln w obszarze metropolitalnym. Caracas został założony w 1567 pod nazwą Santiago de Leon de Caracas.

Istnieje wiele popularnych atrakcji turystycznych w Caracas. Kilka z nich w pobliżu centralnego placu Bolívar, podobnie jak wiele innych w Caracas nazwany wolności bohater Simon Bolivar, który urodził się tutaj. W i wokół placu znajduje się wiele zabytków, a to jest również El Capitolio (Palacio Federal) z 1600, Caracas Katedra od około 1670 i Santa Capilla kaplica (znana z pięknych witraży).

Innym popularnym miejscem jest imponujący budynek Panteon Nacional w 1874 roku. Znajduje się w północnej części miasta, został wybudowany jako kościół. Później, które działają jako grobowej mauzoleum dla wielu gwiazd Wenezueli. Tutaj znajdziemy takie Simón Bolivars bronsesarkofag i obrazy z życia Bolivars obejmujące dach nawy.

Inaczej Arte Contemporáno warte odwiedzenia. Jest to jedno z najważniejszych muzeów sztuki Ameryki Południowej, gdzie oprócz wenezuelskiej sztuki można również zobaczyć obrazy o takich Picassa i Miró.

Należy również sprawdzić Centro de Arte La Estancia, który jest wspaniały park z pięknym krajobrazem i mnóstwo drzew i kwiatów. Park wokół oryginalnego plantacji kawy.

Najbliższe lotnisko jest Simón Bolivar International Airport, położony 24 km na północny zachód od miasta.