Wypożyczalnia samochodów Casablanca Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Casablanca Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Casablanca Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Casablanca Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Casablanca Lotnisko

Wynajem samochodu Casablanca Lotnisko
Wynajem aut Casablanca Lotnisko

Casablanca Mohammed V International Airport, największe lotnisko w Maroku. Znajduje się 30 km na południowy wschód od Casablanka center – i służy blisko 6,5 mln pasażerów rocznie.Jej nazwa pochodzi od byłego króla Maroka Mohammeda V.

Lotnisko został zbudowany około 1950 roku, ale pierwsze lata skromna pojemność. W 2007 roku, jednak rozszerzony o dwa nowe terminale – i od tej pory głównym lotniskiem dla tej części Maroko.

Istnieje kilka linii lotniczych, które mają stałą bazę w Casablanca lotnisko – w tym krajowym Maroka flyselskab Royal Air Maroc i firm Jet4you, Air Arabia Maroc i regionalnych linii lotniczych.Bezpośrednie loty z miejsca na wielu międzynarodowych miejsc – głównie w Europie i Afryce, ale także w Azji.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta Casablanca, można użyć albo autobusem, taksówką lub pociągiem. Pociąg odjeżdża ze stacji pod Terminalem 1 co godzinę. Jeśli chcesz wynająć samochód, można znaleźć w biurach międzynarodowych agencji wynajmu Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt i Thrifty na lotnisku.

Jeśli chodzi o obiekty użyteczności publicznej w Casablance lotniska, jest duży wybór restauracji, punkty gastronomiczne oraz kawiarnie. Wybór sklepu jest stosunkowo szeroka i na arenie międzynarodowej. W głównej sali znajduje się mały ośrodek oferujący fax, ksero i komputery z dostępem do Internetu. Jest też sala konferencyjna tutaj, która może pomieścić 70 osób.

Casablanca Mohammed V International Airport posiada dwa lotniska hotele, Atlas Hotel (3-gwiazdkowy) i hotel w strefie tranzytowej Terminalu 2, który oferuje pobyt krótkoterminowy tylko dla pasażerów tranzytowych.