Wypożyczalnia samochodów Chiba

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chiba

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chiba. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chiba. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chiba

Wynajem samochodu Chiba
Wynajem aut Chiba

Chiba stolica japońskiej prefekturze Chiba – w szczególności we wschodniej części wyspy Honsiu. Miasto ma nieco poniżej 1 mln mieszkańców (2010). Znajduje się 40 km na południe od Tokio, jest często uważana za przedmieście stolicy.Chiba, która miała prawa miejskie od 1921 roku, jest jednym z portów japońskich najważniejszych. Jest dobrze znany za najdłuższy na świecie zawieszone jednotorowe (całkowita długość 15.2 km), który ma swoją własną prezentację w Księdze Rekordów Guinnessa.

Jeden z Chiba jest najbardziej znany, jest głównym obszarem badań dla roślin i krajobrazów, Kemigawa Arboretum – i największym na świecie wysypisko śmieci na małże i małże, Kasori. Obejmuje on powierzchnię 134.000 m2 całość. Miasto ma też jednego z centrów największych i najbardziej popularnych japońskich Konwencji – Makuhari Messe.

By atrakcji inaczej Chiba Zoo wymienione. Jest szczególnie znany z Red Panda Futa. Nieco poza centrum jest w Japonii najdłuższy człowieka plaża, plaża Inage. Jest to popularne miejsce zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Najbliższe lotnisko jest Narita International Airport, położony około 25 km na północny wschód Chiba – i to jest również jednym z portów lotniczych obsługujących Tokio.