Wypożyczalnia samochodów Chorzów

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chorzów

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chorzów. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chorzów. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chorzów

Wynajem samochodu Chorzów
Wynajem aut Chorzów

Chorzów jest miastem, w Górnośląskim położony w południowo-zachodniej Polsce niedaleko granicy z Republiki Czeskiej i Słowacja.Miasto liczy 113.162 (2009) mieszkańców.

Miasto znane jest ważnym miastem przemysłowym. Kiedyś to było jednym z najważniejszych miast w tak zwanym øverschlesiske obszaru przemysłowego. To był największy polski Obszar Gospodarczy z dużym przemysłu wydobycia węgla, stali, chemiczny, produkcji i energii.

Ze względu na problemy środowiskowe i brak inwestycji jest znacznie przemysł ciężki został zamknięty w ciągu ostatnich 20 lat. Inne zostały odnowione. Dzisiaj przemysł, handel i obsługa jest coraz większą część gospodarki.

Silesian Kultura i Recreation Area jest duży obszar, który jest zarówno nadaje się do rekreacji i ma kilka atrakcji. To faktycznie obejmuje około 30% gruntów jest na 620 hektarów i jest największym parkiem w swoim rodzaju w Europie. W obrębie parku znajduje się dostawca dla wszystkich gustów i wieku. Tutaj Silesia zoo i wielki stadion dla obu imprez sportowych i kulturalnych. Znajdują się również korty tenisowe, centrum sportów wodnych, ogród różany, Planetarium, galerie i kompleks hotelowy mm.

Najbliższe główne lotnisko Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice położony 27 km od centrum miasta.Innym ważnym lotniskiem w pobliżu jest John Paul II International Airport Kraków-Balice 71 km od Chorzowa.