Wypożyczalnia samochodów Czeskie Budziejowice

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Czeskie Budziejowice

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Czeskie Budziejowice. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Czeskie Budziejowice. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Czeskie Budziejowice

Wynajem samochodu Czeskie Budziejowice
Wynajem aut Czeskie Budziejowice

Czeskie Budziejowice (również znana jego niemieckiej nazwy Budweis) to miasto w Republice Czeskiej i największym miastem w regionie Czech Południowych. Leży nad rzeką Wełtawą, 130 km na południe od Pragi. Miasto liczy 96.053 mieszkańców (2009).

Czeskie Budziejowice jest znana na całym świecie z produkcji piwa Budweiser. Fabryka Pivovar Budejovicky Budvar warzą piwo od 1200s, kiedy miasto zostało założone. Inne ważne branże produkcji ołówków, porcelany i urządzeń.

Kolejowa z Czeskich Budziejowic do Linzu w Austrii, jest jednym z trzech najstarszych w Europie, został zbudowany w latach 1824/32.Miasto jest najstarszy w Europie dworzec kolejowy.

Stare Miasto ma dobrze zachowaną architekturą z różnych epok, zarówno gotyckie, renesansowe, barokowe i 1800. Stary ratusz z malowidłami przebudowany w stylu barokowym z 1730 i wieża „Cerna vez”, co oznacza, Black Tower, z widokiem na jeden z największych placów w Europie.

Około 30 kilometrów na południe, w miejscowości Cesky Krumlov jest kolejnym popularnym miejscem turystycznym w południowych Czechach. Od 1992 roku miasto jest od 1200s na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Najbliższe lotnisko jest Airport Czeskie Budziejowice, tylko poza miastem. Lotnisko Václav Havel w Pradze Lotnisko. Położony kilka godzin uruchomione na północ.