Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dammam

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dammam. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dammam. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dammam

Wynajem samochodu Dammam
Wynajem aut Dammam

Dammam (Arabic: ad-Dammam) to miasto portowe położony na wschód od Arabii Saudyjskiej, nad Zatoką Perską. Miasto położone jest w prowincji Al-Hasa, jest 3 największe miasto z 903.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie całe 2 miliony.

Dammam jest najbardziej bogatym w ropę regionie na świecie, i jest znana jako siedziba dla przemysłu naftowego Arabii Saudyjskiej. Miasto jest również ważnym ośrodkiem handlowym, a także jest pętla linii kolejowej z Rijadu – Arabii Saudyjskiej stolicy.

Port „King Abdulazis Sea Port” jest drugim co wielkości, została założona w 1940 roku.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Dammam obejmować Muzeum Narodowe – z naciskiem na historii kraju i kultury, z takimi eksponaty archeologiczne i etnograficzne, „Village Heritage” – muzeum ze wspaniałymi antyki z całego kraju i „Dammam Corniche – 4 km długości pas wybrzeża, które rozciąga się od Aziziah Beach do tarota Island.

Również King Fahd Park jest doskonałym miejscem. Jest to zielona oaza w Dammam z drzew i krzewów, sztucznych jezior, kawiarni, sztuczne laguny, wodospady, fontanny i park rozrywki Arabia.

Dammam jest znany z pięknych, piaszczystych plaż i popularnej plaży „Half Moon Bay”, wizyty. Istnieją również dwa parki tematyczne. Na południe od tego obszaru ma doskonałe możliwości nurkowania.

Miasto jest inaczej delfinarium i zoo. Ponadto, Dammam dobre zakupy z dużymi kompleksami, centrów handlowych i sklepów i rynków kilku.

Najbliższe lotnisko jest King Fahd International Airport, położony 35 mil na północny zachód od Dammam.