Wypożyczalnia samochodów Darlington

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Darlington

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Darlington. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Darlington. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Darlington

Wynajem samochodu Darlington
Wynajem aut Darlington

Darlington to miasto z około 100.000 mieszkańców (2010), położone w hrabstwie Durham w Anglii, nad rzeką Skern (dopływ rzeki Tees). Północ odległość do Newcastle chodzi. 60 km.

Miasto jest najbardziej znany pierwszy na świecie pociąg pasażerski poszedł stąd do Stockton-on-Tees w 1825 roku. Na dworcu Początek Bank (Darlington Railway Centre and Museum) jest nadal silnik wyciągnął pierwszy pociąg pasażerski – i to jest oczywiście popularną atrakcją. Oni Historical togtradisjonene scharakteryzować miasto dziś i warsztaty kolejowe i inne przemysłu maszynowego nadal odgrywa ważną rolę w swojej branży.

Inne atrakcje to Darlington Zamek Raby od 1300 roku – jeden z najpiękniejszych średniowiecznych zamków w Anglia, położony w pięknym parku, kilka kilometrów poza centrum Darlington.W przeciwnym razie, wizyta w Paddock Farm Nursery & Water Gardens polecam. Jest to imponujący ogród, w tym systemy tropikalnych ptaków i ryb. Należy również zauważyć, że Darlington jest dobrą bazą wypadową do wycieczek w pięknej dolinie Tees.

Najbliższe lotnisko jest Durham Tees Valley Airport (dawniej Teesside Airport), położony kilka kilometrów na wschód od Darlington. Jest to stosunkowo małe lotnisko, które działa kilka połączenia krajowe i kilka tras do wybranych miast europejskich.

Najbliższe główne lotniska są Newcastle Lotnisko na północy (67 km) i Leeds Bradford International Airport, w południe (95 km).