Wypożyczalnia samochodów Dornbirn

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dornbirn

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dornbirn. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dornbirn. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dornbirn

Wynajem samochodu Dornbirn
Wynajem aut Dornbirn

Austriackie miasto Dornbirn znajduje się niedaleko Jeziora Bodeńskiego, i ma około 46.000 mieszkańców (2012). Jest to stan największego miasta w kraju związkowym Vorarlberg – i centrum administracyjnym. Miasto jest również ważnym centrum handlowym w regionie i komunikacji miejskiej.

Dornbirn znajduje się w pobliżu granicy trzech krajów, Austria, Niemcy i Szwajcaria.Dornbirn także stać się częścią obszaru metropolitalnego, który zawiera niemieckim mieście Lindau i szwajcarskiego Margrethen. Miasto znajduje się na obu stronach Dornbirn River.

Dornbirn pojawiły się miejscowości w 1200s, ale to był prawdopodobnie osada tutaj wcześniej. Urzędnik państwowy nie osiągnięto Dornbirn aż 1901. Tradycyjnie, przemysł włókienniczy i warzenia były ważne – a od 1949 roku, coroczna wystawa włókienniczych przebywał tutaj. Dornbirn dostała pierwszą tkalnię w 1795 roku, i jest to również najstarszy browar Vorarlberg – Mohrenbräu.

Najwięcej budynków w Dornbirn charakteryzuje 1800 – i 1900-wiecznych stylów architektonicznych i dzielnic mieszkalnych w centrum składa się z dużej liczby rozproszonych obszarze parsellhus-up.

Miasta Główną atrakcją jest „Rotes Haus” – typowa tradycyjna budowla z doliny Renu, wybudowany w 1639 roku. Dom ma większość swojej historii domu gościa, i jest nadal prowadzony tak – oprócz składają restauracji Vorarlberg najbardziej popularnych. „Rotes Haus” to Dornbirn ważny punkt orientacyjny.

Inne popularne miejsca jest muzeum historii miasta „Stadtmuseum Dornbirn”, jak natura i technologia muzeum „Inatura”, które podjęło nowoczesne mulimediaverktøy wykorzystać w kampanii. Inaczej Dornbirn często używany punkt wyjścia dla wycieczek wzdłuż pięknego Jeziora Bodeńskiego, gdzie możliwości rekreacji jest wiele.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Friedrichshafen Bodensee Airport, położony 48 km na północny zachód od Dornbirn (po niemieckiej stronie granicy).