Wypożyczalnia samochodów Drammen

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Drammen

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Drammen. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Drammen. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Drammen

Wynajem samochodu Drammen
Wynajem aut Drammen

Drammen to miasto i gmina w Buskerud około 40 km na południe od Oslo. Leży, gdzie rzeka wpada do fiordu Drammen w Drammen, a jest często nazywany „River City Drammen”. Drammen posiada 101.995 (2012) mieszkańców.

To jest przemysł drzewny i rzeki Drammen stało się podstawą dla miasta. Już 1200s rozłożył graty handel z krajami, które Dania i Holandia.Na początku 1900 było wyroby z drewna w danej epoce dochodu i stanowiły prawie wszystkie całkowitej wartości eksportu. Utover70 wieku, większość przemysłu zamknięte.

Drammen w ostatnich latach nastąpił znaczący transformacji. Szczególnie w rzece został puset się, a miasto zyskało dobrą nocnych z zewnątrz restauracji i kawiarni.Drammen rzeka była długo bardzo zanieczyszczona, ale po to był sprzątany, obecnie stało się dobre rzeka łososia. Na południe i na północ od Drammen jest duże obszary leśne z wody do celów rybackich i na świeżym powietrzu.

Drammensbadet to największy park wodny z dziewięciu różnych basenie. Inne atrakcje to szczyt spirali punkt widzenia z udziałem specjalnego tunelu spiralnego i głównych Bragernes kwadratowych placu gdzie Bragernes neogotycki kościół się znajduje. Miasto ma własny teatr i muzeum.

Drammen jest ważnym węzłem kolejowym w Norwegii, zarówno Sørlandsbanen, Vestfold i Bergen Railway biegnie przez miasto.Drammen jest terminus of the Line Drammen. Także wyrazić pociągu serwującą Drammen.

Najbliższe główne lotnisko Torp Airport znajduje się około 80 km na południe.Gardermoen Airport jest 90 km na północny wschód.