Wypożyczalnia samochodów Dundee

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dundee

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dundee. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dundee. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dundee

Wynajem samochodu Dundee
Wynajem aut Dundee

Dundee jest w Szkocji 4. największe miasto ma 142.000 mieszkańców (2010).Miasto położone jest na wschodnim wybrzeżu, by the Bay „Firth of Tay”, która jest częścią Morza Północnego.

Miasta Najwyższym punktem jest „Ustawa Dundee” – dawny wulkan – położony 174 m

Dundee uzyskał status miasta w 1889 roku, i był znany jako „City of Discovery” – z powodu wielu działań naukowych, które miały tu miejsce. Statku RRS Discovery – który był używany do wypraw polarnych w latach 1901 – 1904 zbudowano tutaj.

Dundee to miasto portowe i przemysłowe i regionalne centrum zatrudnienia, edukacji i handlu. Posiada uniwersytet, założony w 1881 roku.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych m.in. Wieża Mariacka – pochodzi z 1500, ratusz z 1734 r., Galeria Sztuki „Eduardo Alessandro Studios” i „Galerie McManus” – znajduje się w budynku z 1800 roku – i ma wielką kolekcję sztuki i artefaktów z historii miasta.Jest też dział archeologiczny i naturalny dział Historia.

Dundee posiada również piękny ogród botaniczny i park miejski „Camp dół Park” – tam, gdzie można również odwiedzić mini-zoo.

Mills Observatory jest również warto odwiedzić. Obserwatorium znajduje się na wzgórzu z widokiem na miasto i jest otwarte dla publiczności. Atrakcją dla całej rodziny jest również popularny science-renesansowy muzeum „Sensation Dundee” – ekscytujących, eksponatów interaktywnych.

Miasta lotnisko – Dundee Airport – W odległości 4 km na zachód od centrum miasta.Najbliższe główne międzynarodowe lotnisko Edynburg Airport, położony 88 km na południowy zachód od Dundee.