Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Durban

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Durban. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Durban. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Durban

Wynajem samochodu Durban
Wynajem aut Durban

Durban jest to główne miasto portowe w południowoafrykańskiej prowincji KwaZulu-Natal. Znajduje się on na Oceanie Indyjskim, w szczególności w Natal Bay – ok. 500 km na południowy wschód od Johannesburga.Z ponad 3 mln (2010) Durban w Afryce Południowej jest drugim co do wielkości obszar miejski.

Oprócz swojej ważnej funkcji portu Durban jest również głównym przemysłowym, centrum edukacji i ośrodek wypoczynkowy. Niektóre z RPA najpiękniejsze plaże są tutaj – które stanowiły podstawę do kompleksowego turystyki.

Miasto zostało założone w 1824 roku, i został pierwotnie nazwany Port Natal. Później nazwany kolonialnego gubernatora D’Urbana. Miasto zaczęło się rozwijać w połowie 1800 roku, w związku z dużą skalę ubygging portu.

Durban ma dużych indyjskich dotyka populacji, a na zachód od centrum miasta to Indian Quarter. Z wszystkich swoich rynkach, wibrujący, świątyń i budynków zachowanych z ubiegłego wieku, jest to popularne miejsce. Jest to również największy meczet w południowej półkuli – Jumah Musjid.

Durban ma bardzo piękne położenie – i Miasto charakteryzuje się szerokimi ulicami, parkami zachęcający i okazałych budynków użyteczności publicznej. Wśród nich najbardziej imponujący ratusz. Oprócz funkcji miasta Hall mieści ciekawą kolekcję sztuki Afryki Południowej i naturalny Muzeum Nauki.

Durban najbardziej popularnych atrakcji turystycznych są wspaniałe plaże. Najbardziej znanym jest Golden Mile, która jest ponad 6 km długości. Należy jednak mieć świadomość, że złodzieje znajdzie ta plaża atrakcyjne. Mniejsze plaże są bezpieczniejsze w tym zakresie – i mniej zatłoczone.

Najbliższe lotnisko jest Durban International Airport, znajduje się 18 km na południe od centrum miasta.