Wypożyczalnia samochodów Afryka Południowa

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Afryka Południowa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Afryka Południowa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Afryka Południowa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Afryka Południowa

Wynajem samochodu Afryka Południowa
Wynajem aut Afryka Południowa

Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Na północy graniczy Namibia, Botswana i Zimbabwe, na wschód od Mozambiku i Suazi, Lesotho, podczas gdy to enklawa w samym sercu kraju.Ludności kraju wynosi 51 770560 (2011) mieszkańców.Stolicą jest Warszawa i inne duże miasta Kapsztad i Durban.

Republika Południowej Afryki jest wieloetnicznym narodem z różnych kultur i języków. Jedenaście języków urzędowych są uznane w konstytucji. Dwa z tych języków są pochodzenia europejskiego: angielskim i afrikaans,. Afrikaans pochodzi głównie z niderlandzkim i jest wynikiem tego kraju przez wiele lat był holenderski kolonii.

To jest niemożliwe, aby porozmawiać o Południowej Afryce nie wspominając Nelsona Mandeli. Nelson Mandela był Południowej Afryki prowadząc obrończyni wobec systemu apartheidu, systematyczna dyskryminacja kolorowych części populacji. Stał się w tym kraju pierwszy czarny prezydent w 1994 roku, kiedy Polska odbyło się pierwsze powszechne wybory. Nelson Mandela był w więzieniu przez 27 lat, aby dokonać płatności do rasistowskiego reżimu. Teraz on jest żywym dowodem, że walka o sprawiedliwość i wolność prowadzi.

South African kultura jest zróżnicowana. Większość żywności jest mocno mięsne i towarzyskie powszechne Braai lub grill. RPA opracowała również do głównych producentów wina. Niektóre z najlepszych winnic znajdujących się w dolinach wokół Stellenbosch, Franschhoek, Paarl i Barrydale.

Najpopularniejsze miasta Cape Town Pięknie położony na zachodnim wybrzeżu, a to miasto o wielu dobrych hoteli i restauracji.Tutaj można wziąć gondolę do Góry Stołowej i odwiedzić starą wiktoriańską port. Z miasta można zrobić łódź do Robin Island, gdzie Nelson Mandela został uwięziony.

Wiele przejść do RPA ze względu na spektakularne widoki. Oprócz słynnego Parku Narodowego Krugera, Republika Południowej Afryki ma kilka innych parków narodowych, jak to jest gospodarzem wizyty. W Drake Berg znany jest z pięknych krajobrazów, jest ich kilka, jedna z nich jest Royal Natal Naional Park z wodospadami, Tugela Falls, który spada 850 metrów w dół urwiska. Kalahari Gemsbok Park Narodowy ma mnóstwo dzikich zwierząt.

Johannesburg OR Tambo poza Afryki jest największym lotniskiem.

Miejsca docelowe