Wypożyczalnia samochodów Edmonton

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Edmonton

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Edmonton. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Edmonton. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Edmonton

Wynajem samochodu Edmonton
Wynajem aut Edmonton

Edmonton jest stolicą kanadyjskiej prowincji Alberta. Start do 812.201 osób w Edmonton (2011). Jest drugim co do wielkości miastem w województwie po Calgary.

Edmonton jest głównym ośrodkiem gospodarczym w Kanadzie i ma znaczący przemysłu naftowego i gazowego.Jest również ważnym siedziba branży technologicznej. Sklepy są dobre w West Edmonton Mall, największego centrum handlowego w Ameryce Północnej i jednym z największych na świecie. Nocne życie miasta z barów, restauracji i pubów są skoncentrowane w okolicy zwanej Whyte Avenue składający się z kilku ruchliwych ulic.

Edmonton jest znany jako atrakcyjnego festiwalu, zwłaszcza miesiącach letnich zajęty, w tym popularnej muzyki ludowej Edmonton festiwalu Folk Music Festival.

Edmonton oferuje wiele muzeów o różnej wielkości i typu. Największym jest Royal Alberta Museum, które ma około dziesięciu milionów obiektów w swojej kolekcji. Świat TELUS Nauki jest muzeum i złożonych badań, które posiada pięć galerii dla wystaw czasowych, kino IMAX, planetarium i obserwatorium. Art Gallery of Alberta, Edmonton dawniej Galeria Sztuki, największa galeria w mieście, z kolekcją ponad pięć tysięcy dzieł sztuki.

Istnieją dwa lotniska w Edmonton, Edmonton City Centre (Blatchford Field) Lotnisko i Edmonton International Airport. Ostatni z nich znajduje się 26 km na południowy zachód z Edmonton jest największym i jednym z najlepszych portów lotniczych w Kanadzie.