Wypożyczalnia samochodów Evora

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Evora

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Evora. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Evora. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Evora

Wynajem samochodu Evora
Wynajem aut Evora

Evora znajduje się w centrum Hiszpanii, ca. 120 km na południowy wschód od Lizbony – A jest to miasto z około 45.000 mieszkańców (2008).Turystyka jest ważnym sektorem dla Evora, który jest również regionalnym centrum handlowym.

Evora miała ważną militarną pozycję w czasach rzymskich, a zatem podana pierwsza nazwa Liberalitas Julia (nazwany na cześć Juliusza Cezara). Miasto rozwijało się później – pod Maurów – tętniącego życiem centrum handlowego.

Evora jest dziś uważany za jednego z najpiękniejszych miast w Portugalii – i stare miasto jest pełne UNESCO. Istnieje kilka dobrze zachowanych budynków z obu rzymskich i ery arabskich – w tym Akwedukt „Água de Prata Akwedukt”.

Wśród głównych atrakcji inaczej Diana Temple w około 200, a katedra Sé de Evora z 1100S (który w około 1400 został przekształcony z romańskiego do gotyku). Jest to największy kościół w Portugalii. W Evora można również odwiedzić jeden z najpiękniejszych kościołów – Igreja de São Francisco od 1510. Kaplica w kościele – Capela dos Ossos – zdobią kości ca. 5000 szkielety.

Pozostałe atrakcje w mieście są Palacio dos Duques de Cadaval, co jest imponującym budynku z 1600 – i uniwersytet od 1559.

Najbliższe lotnisko jest Badajoz Airport, położony 120 km na północny wschód od miasta. Jednakże, nie jest to, że znacznie dalej do lotniska kapitału Lizbona, położony 132 km na zachód od Evora.