Wypożyczalnia samochodów Fagernes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Fagernes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fagernes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fagernes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fagernes

Wynajem samochodu Fagernes
Wynajem aut Fagernes

Fagernes to wieś w północnej Aurdal gminy w Oppland. Fagernes ma 1762 mieszkańców (2012), i znajduje się na Strondafjorden, prawo w południowej części Norwegia.

Miejsce jest ważnym ośrodkiem turystycznym, zarówno latem, jak i zimą. Valdres stała słynna marka tradycyjnego rakfisk norweskiego naczyń, aw listopadzie odbyło norweskiego festiwalu rakfisk gdzie jada i sprzedał kilka ton rakfisk. Od bycia małym wydarzeniem, ponieważ rozpoczęła się w 1990, festiwal miał aż 25.000 uczestników w roku 2009.

Fagernes centrum kultury w połączeniu sceny i kina. Kino został uaktualniony w 2010 r. i ma teraz możliwość oglądania filmu 3D.

Folk Museum Valdres położony na Storøya w Strondafjorden jest jednym z największych muzeów na wolnym powietrzu. Oprócz wielu zabytkowych budynków są tam kolekcje srebra, instrumenty, odzież i broń myśliwska. Muzyka Jørn Festiwal Folklorystyczny Hole odbędzie się w muzeum każdego roku. To trwa już od 1960 roku i jest najstarszym w kraju festiwal muzyki folk.

Z Fagernes jest transport publiczny do miejsc takich jak Oslo, Gol, Gudbrandsdalen Jotunheimen i na Zachodnim Wybrzeżu w ogóle. Od swojego powstania w 1906 roku i do 1991 roku był Fagernes Valdres terminus kolejowy. Teraz jest sklep z pamiątkami, w starej stacji i został krajobrazowy deptak i ścieżka rowerowa na starej linii kolejowej.

Na wzgórzu na północ od wsi jest Fagernes Airport, Leirin. Tutaj są codzienne bezpośrednie loty do iz Oslo.