Wypożyczalnia samochodów Fez

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Fez

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fez. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fez. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fez

Wynajem samochodu Fez
Wynajem aut Fez

Fes albo Fez jest śródlądowych w północnej części Maroka.Miasto ma prawie 1,2 miliona mieszkańców (2010) i Maroka czwartym największym miastem (po Casablance, Rabacie i Marrakeszu). Dwie rzeki – Oued Fes Oued Sebou – rzeki w pobliżu centrum miasta i mieli wielkie znaczenie zarówno dla przemysłu i rolnictwa w regionie.

Miasto zostało założone w 789 przez króla Idiris I i dostał swój pierwszy rok uczelni już 859 Został on wybudowany w związku z Kairouyine meczetu. Miasto założone się zatem jako centrum teologii, kultury i nauki, który był również czynnikiem Fez przez większość średniowieczu służył jako stolicy Maroka.

Miasto można podzielić na trzy części: Fez el Bali (stare miasto lub medina) Fes-Jdid (nowe miasto z 1200s, gdzie miasta dzielnicy żydowskiej znajduje) i Ville Nouvelle, nowoczesne miasto zostało zbudowane przez Francuzów w W okresie kolonialnym.

Wśród atrakcji w Fez, jest wiele pięknych meczetów. W 1500, to powinna być 800 w ogóle, ale liczba jest teraz zredukowana do około 130 Inaczej Medina, najbardziej popularną atrakcją w Fezie. Jest on uważany za największy na świecie obszar bez samochodu. Miasto zachowało średniowieczny strukturę, z wąskimi uliczkami i alejkami, oprócz, że istnieje kilka meczetów, pałace i starożytny handlowe tutaj. Cała medina jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Special „atrakcja”, które również zasługują na wspomniano, jest charakterystyczny Fez kapelusz. To jest w istocie, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi właśnie stąd – choć od 1800 roku i wyprodukowała kilka innych miejsc, w tym w Francja.

Najbliższe lotnisko jest FEZ-Saïss Airport, położony 13 km na południe od centrum miasta.