Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Fish Hoek

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fish Hoek. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fish Hoek. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fish Hoek

Wynajem samochodu Fish Hoek
Wynajem aut Fish Hoek

Fish Hoek (Vissers Bay) jest małym nadmorskim miasteczku na wschodnim końcu Fish Hoek Valley w False Bay – 30 km od Cape Town, Fish Hoek, że dzisiaj jest oficjalnie okolica w.Populacja wynosi około 16000 (2010). Tradycyjne źródła utrzymania w Fish Hoek jest – jak sama nazwa wskazuje – związana z rybołówstwem, ale w końcu jest to turystyka, która stała się dominująca. Miasto przyciąga turystów szczególnie zainteresowanych surfing, żeglarstwo i kajakarstwo – ale także wśród „zwykłych” pływaków są Fish Hoek popularne.

Holenderskich osadników (Burów) przybył do miasta w 1652 roku i zmuszony oryginalnych mieszkańców hotelu. Mimo to, miasto ma Holenderski akcent.

Jeszcze kilka lat temu nie można było kupić alkohol w Fish Hoek. Mimo to, nie można kupić alkoholu w sklepach, ale w rezultacie, inwestycje w turystykę, teraz służy alkohol w miejskich barów i restauracji.

Plaża w Fish Hoek chodzi. Długości 1,5 km i znajduje się w zatoce (False Bay) chroni przed silnymi prądami off. Jednak istnieją granice, jak daleko od brzegu, można pływać, a duża liczba ochroniarzy pasują że kąpiących się pozostać w bezpiecznej strefie.

Jeśli chcesz zmiany od morza i plaży podczas w Fish Hoek, wycieczka w góry, w pobliżu miasta zalecane. Istnieje wiele ciekawych piaskowca i jaskinie wapienne.

Najbliższe lotnisko jest Cape Town International Airport, położony 35 mil na północny wschód od Fish Hoek.