Wypożyczalnia samochodów Florø

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Florø

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Florø. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Florø. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Florø

Wynajem samochodu Florø
Wynajem aut Florø

Floro to miasto w Flora, Sunnfjord w powiecie powiecie. Floro znajduje się na krańcu wyspy gruntów Flor między Botnafjorden i Solheim fiordów i jest Norwegia zachodnim miastem.Ma 8642 (2012) mieszkańców.

Floro został stworzony w 1860 roku, ze względu na dobrze połowów śledzia w tych wodach, a byopprettelsen ustalono na najwyższym poziomie Parlamentu. Floro pierwszy zyskał status portu morskiego, jest to miasto, z ograniczonymi prawami. Ponieważ Floro zaplanowano jako miasto, a nie budowane stopniowo, tak że wielu norweskich miast, ulica sieć została zaprojektowana jako miasto. Beach Road jest zajęty i przyjemna ulica handlowa i po modernizacji w ostatnich latach został brukowane. Gmina jest wielokrotnie za najpiękniejszy Township w kraju i otrzymał nagrodę „Sustainable Cities” w 1998 roku.

Przedsiębiorstw we Wspólnocie są nastawione na eksport, główne branże rybactwa zarówno rybołówstwa i rolnictwa, przemysłu stoczniowego i usługową. Floro jest również ważnym bazy dostaw dla przemysłu naftowego i ma dobrze rozwinięty port. Floro jest jednym z portów zawinięcia na Hurtigruten.

Coastal Museum w powiecie znajduje się w Floro. Muzeum nie tylko do ostatnich naturalnych i kulturowych warunków wzdłuż wybrzeża, ale także kultury współczesnej.

Floro Airport znajduje się 2 km na północny wschód od miasta.