Wypożyczalnia samochodów Gävle

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Gävle

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Gävle. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Gävle. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Gävle

Wynajem samochodu Gävle
Wynajem aut Gävle

Gävle jest miastem położonym w Gävleborgs w Szwecji 180 km na północ od Sztokholmu.Miasto leży na Gävlebukten gdzie rzeka wpada Gavleån w Morzu Bałtyckim, i ma 71.033 mieszkańców (2010).

Gävle nazwano prawa miejskie już w 1300 roku, i był na koniec 1700 roku wiodącym ośrodkiem handlowym na wybrzeżu Norrland.

Kultura jest w centrum miasta, tu jest północ symfonia Szwecji sam. Gävle Const Centrum jest miejscem spotkań dla sztuki współczesnej w regionie. Miasto posiada również wiele przedsiębiorstw, teatr, teatr i koncert z 1878 roku. Miasto jest dobrze w sporcie, szczególnie w sportach zespołowych, takich jak hokej i piłka nożna.

Gävle jest znana z produkcji Gevalia kawy produkowanych przez Kraft General Foods Skandynawii wywiezione pod kilkoma markami. Gevalia jest szczególnie popularny w Ameryce, i sprawia, że ​​wiele smaków, które nie są dostępne na rynku europejskim. Ale to jest możliwe, aby odwiedzić fabrykę i posmakować różnych smaksblandingene.

Inaczej Gavle wykonane miasto znane na całym świecie. Gavle jest wielki koza Narodzenie w trawie, ok. 13 metrów wysokości, jak co roku od 1966 roku powołany na placu zamkowym. Lecz o północy w Sylwestra, że ​​lata, ktoś podpalił to. W 2005 r. było 22 raz kozie spalono. Ta niefortunna tradycja jest nielegalne i nie jest popularny wśród mieszkańców miasta. W niektórych latach próbował długo podkład z materiału ognioodpornego. Teraz sprzedał niewielką Gavle, że idzie się do dochodu, tak że może być strzeżone.

Najbliższe główne lotnisko Borlänge Lotnisko 121 km od miasta Gävle.Sztokholm-Arlanda Airport wynosi 137 km.