Wypożyczalnia samochodów Genewa Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Genewa Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Genewa Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Genewa Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Genewa Lotnisko

Wynajem samochodu Genewa Lotnisko
Wynajem aut Genewa Lotnisko

Geneva Cointrin International Airport (GVA) znajduje się 5 km na zachód od Genewy centrum miasta.

Północna część lotniska biegnie wzdłuż granicy z Francją (trochę na terytorium Francji), a więc używany zarówno przez Szwajcarię i Francja.W praktyce, jest fizycznie lotniska podzielona Szwajcarski francuskiego i części. Można po wylądowaniu wybrać, aby przejść przez francuskiego lub Swiss kontroli paszportowej. Jeśli zdecydujesz francuskiej kontroli paszportowej, można podróżować autobusem, taksówką lub samochodem do Francji bez przechodzenia szwajcarski paszport lub kontroli celnej.

Geneva Airport została założona w 1919 i jest w ciągu roku została zmodernizowana i rozbudowana. Dzisiaj jest jednym z najbardziej ruchliwych w Szwajcarii, a rocznie 12 milionów pasażerów serwowane tutaj.

Lotniskowego stała baza dla linii lotniczych easyJet i szwajcarskich International Air Lines. W przeciwnym razie jest to międzynarodowy port lotniczy, gdzie liczba linii lotniczych mają regularne loty do miejsc w całej dużej części świata.

Genewa Lotnisko jest bardzo dobrze wyposażony w obiekty użyteczności publicznej.Istnieje około 50 sklepów do wyboru – wśród tych pięciu sklepów wolnocłowych. Ponadto lotnisko oferuje 14 barów i kawiarni – i dziesiątki restauracji.

Aby dostać się z lotniska w Genewie do miasta Genewa ma wiele możliwości. Jest pociąg bezpośrednio z lotniska (również we Francji) – i autobus jest bardzo dobrze rozwinięty. Można oczywiście także skorzystać z taksówki.

Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku, masz szansę na to zarówno w Szwajcarii i Francji Sekcja strony. Następujące agencje wynajmu samochodów są reprezentowane na szwajcarskiej części: Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Autos wakacyjne i krajowych. Ze strony francuskiej w wypożyczalni samochodów Avis, Europcar, Hertz i National.

Istnieje kilka hoteli w pobliżu okolicy lotniska, a autobus kursuje bezpośrednio do następujących z nich: Express Holiday Inn, Ramada Park Hotel Mövenpick Geneva, NH Geneva Airport Hotel, Crowne Plaza – i wypoczynkowe Thoiry Inn po stronie francuskiej.