Wypożyczalnia samochodów Glomfjord

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Glomfjord

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Glomfjord. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Glomfjord. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Glomfjord

Wynajem samochodu Glomfjord
Wynajem aut Glomfjord

Glomfjord wieś w Meloy gminy w Nordland 1193 (2012) mieszkańców. Jest otoczony przez wysokich gór stromych i położony na wybrzeżu trasie w głowę 18-km Glomfjorden, na północ od Svartisen.

Glomfjord Alpine jest jednym z największym ośrodku narciarskim na Północy i został opisany jako „jednej z ukrytych klejnotów freeride”. Jest wyciąg krzesełkowy na Upper Glomvatnet pod Glombreen na północy, i gondola z Fykanvatnet na wschód do Lower Navervatnet. By Fykanvatnet poza centrum to skała rzeźbione z 17 różnych rzeźb, które są 4000, 5000 lat. Blisko Svartisen jest głównym losowaniu Glomfjorden.

Produkcja jest ważnym przemysłem dla miasta, a większość firm w mieście Glomfjord parku przemysłowego. Yara produkuje takie Nawozy mineralne i azotanu wapnia i ScanWafer produkuje płytek krzemowych paneli słonecznych. Statkraft oraz główne firmy w okolicy.

We wrześniu 1942 r. energii arenie roślin Glomfjord za sabotaż kampanii „Operation Musk Dunder”. Po akcji ga okupacji budowę fabryki aluminium w Glomfjord. Przez grupę dwunastu sabotażystów z Anglia, Kanada i Norwegia osiem zostało podjęte przez Niemców tuż po operacji, a większość z nich nie przeżyła wojny.W 1995 roku, pomnik, który oznacza zdarzenie odsłonięty w elektrowni.

Bodø Airport jest najbliższe lotnisko wielkości i znajduje się 140 km dalej na północ.Mo i Rana Airport jest 60 km dalej na południe.