Wypożyczalnia samochodów Gøteborg Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Göteborg Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Göteborg Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Göteborg Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Göteborg Lotnisko

Wynajem samochodu Gøteborg Lotnisko
Wynajem aut Göteborg Lotnisko

Gothenburg-Landvetter Lotnisko (GOT), drugi co do wielkości w Szwecji międzynarodowy port lotniczy położony 25 km na wschód od Göteborga i 40 km od Borås przez drogi 40Większość firm wynajmu samochodów, które oferują swoje usługi na lotnisku są Avis, Europcar, Hertz, Budget i Sixt. Lotnisko autobus jest dobrym rozwiązaniem dla tych, aby dostać się z lotniska i Göteborgu. Również Swebus Express zatrzymuje się na lotnisku w drodze do i z Göteborg lub Sztokholm.

Lotnisko nie powinno być mylone z drugiego lotniska w Göteborgu jest Gothenburg City Airport znajduje się na obrzeżach miasta. 4.906.556 pasażerów odwiedził Gothenburg Airport w 2011, co stanowi wzrost o 20 procent w stosunku do roku poprzedniego.Lotnisko obsługuje około 30 miejsc i oferuje regularne loty do większości głównych miast w Europie. Ponadto, ma wiele ruchu czarterowego nawet miejscach pozaeuropejskich.

200 metrów od lotniska znajduje Landvetter Airport Hotel z zapleczem konferencyjnym. Lotnisko oferuje wiele kawiarni, barów, restauracji i sklepów celnych wolnych. Posiada również bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bankomat, plac zabaw, medytację i dziecko / rodzina.